השקפת העולם של כוכב

EXPERIENCE
אנחנו בכוכב אלומיניום יודעים, שעיצוב עבורכם הוא חוויה חושית. הרגע בו אתם מתבוננים בסיפוק בחלל הביתי או העסקי אותו יצרתם בקפידה, נוגעים בידיכם בתוצרים האיכותיים שבחרתם ומרגישים, כי כל פרט ופרט בחלל מושלמים עבורכם, יצירה הרמונית המגדירה במדויק את הסגנון הייחודי לכם.
לכן, אלומיניום עבורנו הוא הרבה מעבר לדלתות, מחיצות או פתחים דקורטיביים, הוא אמצעי לביטוי אישי מרשים, מעין "שפה אופנתית" יוקרתית המבטאת חוויה פרטית.

FINE
תחשבו שלמות עד הפרט הכי קטן, הקפדה מקסימלית בבחירת חומרי הגלם, בעיבוד החומר, בקו העיצובי שלו. תחשבו יצירתיות פורצת דרך שלוקחת את המתכת הכסופה הנפלאה הזו למחוזות חדשים, אל צבעים מפתיעים וטקסטורות מרהיבות, למקומות בהם הדמיון שלנו פוגש את הרצונות הבלתי מתפשרים שלכם: באיכות, בגימור, בתוצאה.

QUALITY
כבר למעלה משני עשורים ש"כוכב" מתמחה ביצירות אלומיניום יוקרתיות לבניה פרטית ועסקית. כחברה מקומית גאה אנו מפתחים קו מוצרי עילית המותאמים לדרישותיהם הגבוהות של צרכני האיכות הישראלים, מוצרים הבנויים לעמוד לאורך זמן באקלים הישראלי המורכב, ולהבטיח בטחון מקסימלי לצד מראה שובה לב.

המוצר מפתח: Verona
חומרים: אלומיניום בצביעה
אדריכל: גולני אדריכלים

הצטרף והשאר מעודכן

newsletter

כוכב אלומיניום בבעלות חדשה

עם רכישתו ב- 2018 האחרון על ידי קבוצת מטלפרס, השיק מותג האיכות -'כוכב אלומיניום' את דרכו החדשה. קבוצת מטלפרס המתמחה במתן פתרונות לשוק הפרויקטים, רכשה את כוכב אלומיניום והוסיפה את החברה לפורטפוליו מרשים של חברות מובילות בתחום הבניין במשק הישראלי.

נגישות