לעיצוב הבית משמעויות רבות על עתידו, ולכן בעליו נמצאים בלבטים כאשר הם עוברים לגור בו, או אפילו משפצים בית קיים לשם עיצובו מחדש. בימים טרופים אלו, המטרה היא למצוא מסלול תכנוני אשר ייקל עליכם לבחור את הפרמטרים למראה הבית. מומלץ להתחיל מסלול זה מעיצוב החלונות הבלגיים. פרופיל בלגי הנו נדבך אשר קל מאד להתאים לבית, ולספק לעצמכם עיצוב ביתי באמצעות בחירה מושכלת שלו.

פרופיל בלגי נכון מתבסס על עיצוב בית נבחר

עיצוב הבית מורכב משתי קבוצות של פרמטרים: צביון וסגנון. כאשר הבית בעל צביון עיצוב כפרי, הצורה השלטת בחלונותיו צריכה להיות הגלילית או העגולה, בעוד שאם הצביון הוא בורגני, הצורה המלבנית או הריבועית היא שצריכה להיות דומיננטית בחלונות שלכם. באשר לסגנון, ניתן לבחור בין בית עתיק, המבוסס על צבעים חמים הסובבים את הגוון החום: חום, כתום, אדום וצהוב. לעומת זאת, כאשר הבית מעוצב בסגנון מודרני, הצבעים המועדפים יהיו אלו הקרים: לבן, תכלת, שמנת, אופווייט, וכד'. נתון נוסף הוא ממד החדר. אם החדר שלכם מאד קטן, מומלץ לא לבחור פרופיל עבה, ואם החדר מאד גדול, לא כדאי לבחור פרופיל דק.

עיצוב הבית בפרופיל בלגי

מקסימום אפשרויות אופטיות

כאשר הפרופיל הוא בלגי אתם יכולים לגבש תכנון מלא לאופטיקה של הזגוגית שלו: או להחליט שלא ניתן לצפות מבחוץ על הבית, או להחליט שהצפייה בחלון היא דו כיוונית. ניתן לעצב חלונות בלגיים ללא אפקט שקיפות כלל. במקרים כאלה המטרה היא לא חלון אלא עיצוב קיר בלבד.

עיצוב דינאמי רווי אנרגיה לכל בית בכל עיצוב

פרופיל בלגי, ללא קשר להיותו נוכח בבית כפרי או בורגני, עתיק או מודרני, תמיד יוסיף המון אנרגיה לחלל העיצובי בבית, וילטש את עיצוב המבנה בכיוון בו החליט הדייר. לכן, חלונות אלומיניום בלגיים אינם מתאימים רק לסגנונות ספציפיים, אלא מאפשרים השתלבות בכל בית.

כוכב – המומחים שלכם לשיווק והתקנת חלונות בלגיים

כוכב הנה חברת בוטיק בתחום חלונות האלומיניום הבלגיים. החברה תסייע לכם לבחור חלונות פונקציונליים אשר ניתן להתקין בקירות ביתכם. אתם תוכלו לגבש את עיצוב הדגם וליהנות מליווי של המומחים שלנו בנושא זה. נציגי החברה יספקו לכם גם התקנה מלאה לחלונות אשר נרכשו.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות