תהליך העיצוב המורכב והארוך של בית חדש או לקראת שיפוץ יכול להיות פשוט באופן משמעותי מבלי לפגוע בטיב התוצאה. הדרך לעשות זאת היא להתחיל מתכנון החלונות. בשונה מהדלתות, הם נחשבים לאוביקטים קטנים, פחות מורכבים, אבל קביעה נכונה שלהם יכולה להשפיע על הבית כולו ולגבש את זהותו הדקורטיבית. כיום, מיטב המומחים בשוק ממליצים על פרופיל בלגי בשילוב אלומיניום. החלון הבלגי מספק לבית את הליטוש העיצובי המחודד בכל סגנון או צביון עיצוב, הודות לזגוגית המעוצבת והייחודית. פרופיל האלומיניום מספק לבית גם את האופי אשר החלטתם לגבש בעבורו. התקנת הזגוגית בשילוב הפרופילים מתחילה לגבש בביתכם את כיוון העיצוב אשר תכננתם זה מכבר.

מידות פרופילי החלונות

המידות נקבעות על ידי מומחי התקנת חלונות מטעם החברה, אשר מגיעים לבית, עורכים מדידות וקובעים אלו דגמים יתאפשרו להתקנה עליהם. בנוסף, מדידות יכולות להיעשות על ידיכם ברמה העיצובית. כאשר החדר בו נמצא החלון מאד קטן, מומלץ לגלות אחריות ולבחור בפרופיל דק ולא עבה אשר יעביר את מרכז עיצוב החדר אליו, וייראה מגושם וכלוא בתוכו. מנגד, כאשר החדר גדול, היזהרו לא לבחור בפרופיל קטן מדי שיהיה נטול השפעה על המרחב העצום שמולכם.

kochav_20140305_04_מוקטן

צורות פרופילי החלונות

אף על פי שרוב הצורות הן מלבניות, ניתן לעצב עבורכם צורות גליליות או שואפות למוטיב העגול. אלה יהיו טובות עבור כל מי שתכנן צביון עיצובי כפרי בביתו. האחרים, אשר גיבשו תבנית עיצוב בורגנית יעדיפו, ובצדק רב, פרופיל מרובע או מדורג, אשר מחדד את המסר שבצביון דקורטיבי זה.

צבע פרופילי החלונות

צבע פרופילי החלונות נבחר בהתאם לסגנון העיצוב, כלומר – עד כמה ישנה קרבה לעיצוב המודרני או מנגד העתיק. ככל שאתם שואפים לעיצוב עתיק או וינטאג', מומלץ להיעזר בצבעים חמים כמו חום, אדום, צהוב או כתום. זאת, לעומת מקרים בהם העיצוב צריך להיות מודרני, ואז ההתבססות תהיה על הצבעים הקרים כמו לבן לגווניו (שמנת, קרם וכד'), תכלת, כחול, ועוד.

כוכב – מעצבים עבורכם חלונות כמו בחלומות

בחברת "כוכב" יסייעו לכם לבחור דגמי חלונות פונקציונליים המתאימים להתקנה בביתכם. לאחר מכן, המומחים ילוו אתכם עד לגיבוש תבנית עיצובית מלאה של חלונות בלגיים המבוססים על פרופיל בלגי דקורטיבי. בחברה יבצעו התקנה מלאה בבתי לקוח עבור כל חלון אשר נמכר.

 

 

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות