עבודות אלומיניום בבתי לקוח ומשרדים! כל השירות למבנה ולגינה – במסגרתו יותקנו התקני בוטיק מאלומיניום לרווחת הדייר והעובד. ההתקנים משפרים את הנגישות להצללה, ומשביחים עד מאד את עיצוב המבנה. המומחים של "כוכב אלומיניום" יגיעו אליכם לאתר, ימליצו לכם על ההתקנים המתאימים ביותר ויבצעו עבודות איכות במסגרתן תמצאו את עצמכם עם התקנים עמידים, יפים, נגישים ומעל לכל – כאלו שצפויים לשפר באמת את עיצוב החלל הפנימי ומראהו של החלל החיצוני בכל מבנה ומבנה.
 
חלונות בלגיים
 
התפנקו בחלונות מפורזלים בהתקני אלומיניום דקורטיביים, עם זגוגיות זכוכית מעוצבות ומגוונות: חלקות, שקופות, עם התזת חול, עם ויטראז'ים, ובנוסף – הכל עשוי מליבה כפולה, עם רשת ביטחון או מקדם ביטחון ואקום למניעת התפזרות שבר-זכוכית.
 
עבודות אלומיניום
 
חלונות אלומיניום
 
החליפו את חלונות העץ שלכם בחלונות אלומיניום! חברת "כוכב אלומיניום" תבחן כיצד ניתן, במסגרת עבודות אלומיניום בהובלתה – להשאיר את הזגוגיות הקיימות שלכם ולהחליף לפרופיל אלומיניום משודרג. בשונה מהעבר, אנו נוכל לספק לכם אותו צבוע בצבעים המועדפים עליכם, כולל בצבעים מדמי-עץ, וכך תשיגו גם עיצוב כפרי וגם עמידות חסרת פשרות שלא תהיה לכם בשום חומר ייצור אחר: ללא חלודה וללא משיכת מזיקים ברבות השנים.

משפחת בן זקן (9)

 
פרופיל בלגי דק במרקם עדין
 
אין כמו הפרופיל צר היריעה – במיוחד בחדרים בקטנים בבית ובמשרד. הבעיה בחדרים הקטנים היא שהמעצב קבע שצריך לשים פרופיל עבה וגדול לחלון, ואנו שואלים תמיד: למה? מדוע לשים מראש התקן גדול ומגושם בחדר קטן? זה לא ייתן תחושה של חדר גדול ורק יסרבל את העיצוב לחינם. במקום זאת, לנו יש פרופיל אלומיניום דק עד מאד המתאים במיוחד לחדרים הקטנים והצרים. זו, ללא ספק אחת מאותן עבודות אלומיניום שבעלי בתים קטנים נוהגים לצרוך חדשות לבקרים.
 
עבודות אלומיניום מיוחדות
 
צלונים ותריסים מאלומיניום
 
שדרגו את הבית שלכם בהתקני הצללה מהודרים וגם עמידים – עשויים אלומיניום יצוק: התושבת של כל תריס – עמידה, חזקה ומחזיקה שנים רבות בבית הלקוח. התריס בנוי בסגנון מיוחד: גם דק וגם לא מרעיש כאשר הוא מתנופף ברוח, כפי שהיה בעידן התריסול. עבודות אלומיניום מעין אלו מתאימות גם לבתים שאינם בסגנון העיצוב המודרני בשל טכניקות הצביעה המתקדמות במסגרתן ניתן לספק לכם צלונים ותריסים מאלומיניום.
 
כוכב אלומיניום – מיומנות, מקצועיות וותק!
 
רשת כוכב אלומיניום מבצעת מזה 29 שנים עבודות אלומיניום בבתי לקוחות. עבודות אלומיניום אלה כוללות אפיון בית ומבנה, ושדרוגו בהתקני אלומיניום אשר יגרמו לכם לא להפסיק לחייך!

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות