כאשר אתם בוחרים בחלון מאלומיניום, מה היתרונות הגדולים שלכם? מה המהלך חוסך לכם בהשוואה לחלונות אחרים? כיצד עיצוב הבית צפוי להיות משודרג כתוצאה מהתקנת חלונות אלומיניום?

חלון אלומיניום משרה אווירה של חדר גדול

כאשר חלונות אלומיניום ממוקמים בתוך החדר, צבעו הבהיר משרה הרגשה של חדר גדול ומרווח. תופעה זו של "הגדלה" מדומה של החדר היא בסיס לעיצוב החדר בכיוון הדרוש לכם.

DA1_9354


פרופיל אלומיניום מאפשר עיצוב מגוון

בשל היותה מתכת רכה, היא מאפשרת דרכים רבות לעצב את צורתה מחדש. מגוון צורות הפרופיל שניתן ליצור עם אלומיניום – כביר ובעלות לא יקרה בהשוואה לביצוע אותה פעולה בפרופילי ברזל, ניקל או נירוסטה. האלומיניום משתלב ברוב סוגי העיצוב הביתיים כולל בסגנונות עיצוב בהם הצבעים מנוגדים. חומרים אורגניים בעלי LOOK של פעם כמו בריקים ורודים בסגנון מזרח אירופי או חומים בסגנון ערבי-ירושלמי הוכחו כמשתלבים מצוין עם פרופיל חלון אלומיניום המוטמע בסמוך להם.

עמידות מהטובות בחומרי הייצור הביתיים

אלומיניום היא מתכת העמידה בפני שריטות בשל כך שהוא אוגר שכבת פסיבציה כשהוא נחשף לחמצן. אלומיניום נשאר שלם ואף מבריק גם לאחר סופות אבק או גשמים חזקים: הוא עמיד בכל סוגי האקלים.

אלומיניום הוא משאב שניתן למחזר מבלי שייאבד מהתכונות המייחדות אותו, ולכן הוא נחשב ידידותי ביותר לסביבה. ייצורו מחומר ממוחזר דורש רק 5% מהאנרגיה שהייתה נדרשת לייצר אלומיניום גולמי מהטבע. מסקנה: אלומיניום ממוחזר לא רק יתרום לרמת העיצוב הפנימי בבתיכם, אלא גם לאיכות הסביבה.

 

חלונות מעוצבים בפרופיל אלומיניום – זה כוכב אלומיניום!

כוכב אלומיניום שמחה לעצב את ביתכם עם פרופיל אלומיניום בלגי איכותי כבר למעלה מעשרים שנה. צוות כוכב אלומיניום מקצועי ומנוסה בעיצוב והתקנת פרופיל בלגי וחלונות בלגיים בבתי אב רבים בישראל. לכוכב אלומיניום קו עיצוב חדשני וייחודי המביא את מיטב הטכנולוגיה והעיצוב לכל בית בישראל. אתם מוזמנים להתרשם ממבחר הדגמים וליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות