חלונות עץ אלומיניום הפכו לחלונות מבוקשים בבתי אב רבים בישראל. העיצוב המתכתי של האלומיניום, לצד הצבע הכפרי והרך של העץ מאידך, הופכים את חלונות הבית לחלונות מיוחדים המשרים אווירה חמימה בכל חלל. אנו בכוכב אלומיניום שמחים להציג בפניכם מבחר של קולקציות חלונות מעוצבים מעץ ואלומיניום, ובינהם חלונות בלגיים, פרופילים, תריסים ועוד.

חלון עץ אלומיניום מתאפיין ב- 3 שכבות זכוכית התורמות תרומה מכרעת לרמת הבידוד של החלון. החלון מתאפיין בשכבת עץ פנימית המנחילה את איכות הבידוד הגבוהה ביותר שניתן. בנוסף, שכבות אלו של החלון יוצאות וויסות יעיל של הלחות.

1156

 

מדוע לבחור בחלון עץ אלומיניום?

* ניתן להזמין חלון עץ אלומיניום במגוון דגמים אותם וניתן לעצבו במבחר צבעים

* על אף היותו חלון אלומיניום אפור בעל גוון מודרני, בתוך הבית הוא משרה אווירה כפרית חמה וסוחפת בשל כך שהפרופיל הפנימי הוא מעץ, ובצבע הטבעי שלו. גיוון זה נדרש ללא מעט בתים המעוצבים בסגנון כפרי אך ממוקמים בסביבה חיצונית מודרנית עם בתים חדשים

* חלונות עץ אלומיניום לא דורשים תחזוקה או התקנה מחדש, הם עמידים לאורך זמן

* בשל כך שאין מגע בין העץ הפנימי לאלומיניום החיצוני – חלון עץ ואלומיניום מספק בידוד תרמי ברמה גבוהה ביותר

 

חלונות עץ אלומיניום זה כוכב

כוכב אלומיניום מובילה בישראל בייצור ועיצוב פרופיל אלומיניום, פרופיל בלגי לחלון אלומיניום, חלונות אלומיניום ועוד. צוותי ההתקנה המקצועיים ילוו אתכם מרגע הובלת החלון לבית ועד סיום ההתקנה. כוכב אלומיניום בעלת מוניטין של איכות ושירות ברמה גבוהה, מבחר דגמי פרופיל בלגי וחלונות בלגיים מעוצבים, וצוותי התקנה מקצועיים. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות