אז איך בוחרים חלונות בשנת 2017?

התשובה לא תמיד מובנת מאליה, אבל למומחים של חברת "כוכב" יש תשובות. התשובה הקצרה – בהתאמה אישית לבית ולצרכים. התשובה הארוכה? במאמר שלפניכם

בעוד שהמילה "חלונות" אולי מעלה אצלך אסוציאציה לתוכנת המחשב המפורסמת, עדיין עבור רוב הציבור משמעותה היא אותם פתחים בקירות הבתים המאפשרים איוורור והשקפה החוצה מן הבתים.

אבל כיום, כאשר כל פרט בבנייה מוקפד ומותאם אישית לצרכי הלקוח, והבנייה הסטנדרטית על פי "שטאנץ" פחות פופולרית ופחות מקובלת, גם לחלונות מוקדשת לא מעט מחשבה בעת ששוקלים את השאלה איך בורחים חלונות לבית.

אז באמת, איך בוחרים חלונות?

התשובה הקצרה היא כמובן בהתאמה אישית לסגנון הבית ולצרכים. אבל זוהי תשובה פשטנית מדי. אחת השאלות החשובות היא האם מדובר בבית חדש, שטרם נבנה, והוא רק "על הנייר", או שמדובר בשדרוג חלונות בבית קיים.

אם מדובר בבית חדש, הרי שיש כאן מרחב גדול יותר לתכנון ולהתאמה אישית.

איך בוחרים חלונות: יתרונות ברורים לחלונות אלומיניום

לפרופיל אלומיניום איכותי יש יתרונות ברורים: עמידות גבוהה יותר, אטימות לקור ולמים טובה יותר וכמובן נלווית אליו בדרך כלל צביעה תעשייתית באיכות גבוהה המחזיקה מעמד במשך שנים.

קריטריון נוסף בבנייה חדשה הוא כמובן הגיוון בחלוקת החלונות ("חלון בלגי"), כאשר הטכנולוגיה כיום מאפשרת חלוקת חלונות לחלונות משנה בכל הגדלים והצורות כמעט, מה שנותן אפשרויות עיצוב רבות ומגוונות על פי טעמו של הלקוח.

אדריכלות עודד לביא, צילום דודו אזולאי

איך בוחרים חלונות: מיקום החלונות בבית

בבנייה חדשה, יש חשיבות גם לתכנון מיקום החלונות בבית, בהיבט של מיקסום האור הטבעי הנכנס לבית ועיצוב הבית באופן כללי. גם להיבטים אלו יש חשיבות בעת בחירת סוגי החלונות, גודלם ומיקומם, כדי שישרתו את המטרה והחזון העיצובי המתוכנן של הבית.

אם מדובר בבית קיים, שבו רוצים לחדש ולשדרג את החלונות הקיימים, כאן יש פחות גמישות עיצובית ותכנונית, מכיוון שיש צורך להתאים את החלונות לצורת הבית ולתכנונו המקורי. בדרך כלל, במצב זה אין בחירה למשל של מיקום החלונות, וגודלם ידוע מראש.

במקרה כזה, חשוב עדיין להקפיד על אלומיניום איכותי בחלונות אלו. חברת "כוכב", הגדולה והמובילה בשוק חלונות האלומיניום, מציעה פתרון מלא החל בעיצוב ויצור פרופילי אלומיניום מרהיבים וכלה בהתקנה בבית הלקוח – באחריות!

כדי לקבל את הייעוץ הטוב ביותר בשאלה איך בוחרים חלונות לביתכם, חשוב להגיע לסניף כוכב הקרוב לביתכם – כוכב החברה היחידה בישראל עם שישה סניפים בפריסה ארצית – ולהפגש עם יועץ אלומיניום מקצועי. אם יש ברשותכם תוכניות בניה או מפרט אלומיניום הביאו אותם איתכם..

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות