עיצוב הבית מהווה פרק חשוב מאד בחייכם כדיירים, ומורכב מאד בשל לבטים רבים עמם אתם מתמודדים. השקעה בעיצוב נקודתי של אוביקטים משמעותיים יכולה להקל מאד את הדרך לבית מעוצב, ולהקנות לו מראה ייחודי במהרה. אלו הם, למשל, החלונות הביתיים. בבתים חדשים, חלונות בלגיים מעוצבים מקנים להם את כל מה שצריך בשביל שהם יהיו דקורטיביים ומלוטשים להפליא.

פרופיל בלגי בהתאמה אישית

בואו להתרשם ממבחר פרופילים בלגיים מגוונים בצבעים וצורות מותאמות אישית. היועצים שלנו ילוו אתכם מרגע תחילת המסע ועד בחירת החלון המתאים ביותר עבור ביתכם. על מנת לייעל את התהליך, הכנו לכם מקבץ קצר של הדרכה כיצד לגשת לבחירת פרופיל בלגי מעוצב המתבסס על חלונות אלומיניום. המדריך אינו מהווה תחליף למפגש עם יועץ מקצועי, אך הוא יכול לסייע להם להגיע לתובנה בסיסית בדבר עיצוב הפרופיל בביתכם.

צורת הפרופיל צריכה להיקבע בהתאם לצביון עיצוב הבית

אם התכנון שלכם הוא לעצב בית בעל צביון בורגני, הפרופיל הנדרש הוא הפרופיל המלבני, או אפילו פרופיל מדורג, בו ישנם 2 מלבנים בכל צד. הצורה החדה והקודקודית של הפרופיל מאפשרת לביתכם את הליטוש שהוא זקוק לו בצביון עיצוב זה. לעומת זאת, אם הבחירה שלכם היא בצביון הכפרי, יש לשאוף לכך שדגם הפרופיל יהיה הכי קרוב לעגול, ואם ישנה אפשרות – בחרו בפרופיל גלילי לחלוטין

 

כוכב

 

צבע הפרופיל צריך להיקבע בהתאם לסגנון עיצוב הבית

בעוד צביון העיצוב מתבסס על דגם הבית כמעוצב כמו בכפר, או בנוסח בורגני, סגנון העיצוב מתייחס לבחירה בין המודרניזם לבין העולם העתיק. סגנון מודרני כמעט תמיד יתבסס על צבעים קרים כמו לבן, כחול ותכלת, בעוד סגנון עתיק יתבסס על הצבעים החמים כמו חום, כתום, צהוב ואדום. לכן, ייתכנו פרופילי חלון כפריים בעלי עיצוב מודרני, כפי שייתכנו דגמים בעלי עיצוב בורגני ועתיק.

כוכב – חלונות אלומיניום בלגיים בהתאמה אישית

בחברת "כוכב" מלווים דיירים מכל רחבי הארץ ומסייעים להם להגיע לחלון הבלגי בגימור העיצובי המושלם לביתם. החברה מתמחה בעיצוב, שיווק, מכירה והתקנת כל סוגי הפרופיל הבלגי, כולל זגוגיות. לחברה תודעת שירות גבוהה, מענה זמין לכל לקוח, ומחלקת מכירות בה מועסקים בעלי ניסיון רבים בתחום העיצוב הביתי.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות