הדרך לעיצוב בית מושלם עוברך בחלונות האלומיניום שלכם. חלונות באופן כללי הם מוצרים אשר בחירתם קלה, מה שיסלול לכם את הדרך להמשך עיצוב קל ופורה מאד בעיצוב הבית. חלונות בלגיים יכולים להתבסס על צבע חום עץ או אפור טאלי, וכמובן גם גווני ביניים לפי בחירה. חומר הייצור המומלץ בכל קונסטלציה הוא אלומיניום. בימינו, קל מאד לחקות מראה של שבבי עץ באמצעות צביעה ייחודית, ולכן מומלץ לבחור בחומר אשר מבחינה פונקציונלית הוא הטוב ביותר להגנה על ביתכם.

כך תגבשו עיצוב ייחודי לחלון שלכם על פי צביון הבית הנבחר

לשם כך יש לגבש תכנית עבור צביון הבית הנבחר. ניתן לבחור בין בית בעיצוב כפרי, המתבסס על צורות עגולות, או סגנון בורגני המתבסס על צורות ריבועיות או מלבניות. הכוונה היא לצורות פרופילי החלון שלכם אשר עוטפות את הזגוגיות שלו. בעיצוב שהוא מאד כפרי מומלץ לשאוף כמה שיותר לצורה עגולה ואפילו גלילית. בעיצוב שהוא מאד בורגני, מומלץ לשאוף לפרופיל חלון דו קודקודי, או במילים אחרות – פרופיל מדורג.

כך תגבשו עיצוב ייחודי לחלון שלכם על פי סגנון עיצובו של הבית

את סגנון עיצובו של הבית קובעים על פי רצונכם לשייך אותו לעולם הדקורטיבי העתיק, המתבסס על הצבעים החמים, או עולם העיצוב המודרני המתבסס על צבעים קרים. לכן, בעיצוב עתיק או וינטאג' מומלץ לבחור פרופיל בלגי חום, אדום, צהוב, כתום וכד', בעוד שבעיצוב מודרני מומלץ לבחור פרופיל לבן, שמנת, תכלת, או אופווייט.

_DSC7246AAA copy

אין הגבלה בשילוב פרמטרי העיצוב בחלון

חשוב לציין כי על אף הדמיון שבין הצביון הבורגני והסגנון המודרני, ובין הצביון הכפרי והסגנון העתיק, יכולים להיות הפכים: בית כפרי אינו בהכרח בית עתיק, אלא יכול להיות גם מודרני. בית בורגני אינו בהכרח בית מודרני, אלא יכול להיות גם מעוצב בסגנון עתיק. דוגמאות לעיצובים אלה ניתן למצוא בעיצוב הכפרי האיטלקי החדש, המתבסס על חלונות עגולים ובהירים. זאת, לעומת עיצוב בורגני וינאי המתבסס על חלונות חומים וגם מרובעים בפרופיל שלהם.

כוכב – עיצוב פרופיל אלומיניום בהתאמה אישית לכל לקוח

בחברת "כוכב" מתמחים בעיצוב פרופיל בלגי לחלונות הביתיים. החברה מספקת חלונות בלגיים על פי הזמנה, ומבצעת את התקנת הפרופילים והזגוגיות בבית הלקוח. חלונות אלומיניום אינם מספקים ללקוח רק יתרונות עיצוביים, אלא גם פונקציונליים. הם עמידים מאד, לא מחלידים ונשמרים כמו חדשים גם לאחר שנים רבות של שימוש פורה.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות