אזור המטבח הוא החלק החשוב בבית, שם אנו מתאספים ופעילים שעות רבות בהכנת ארוחות ואירוח של חברים וקרובי משפחה.. האור במטבח חייב להיות טבעי ונוח. יש להתקין חלונות אלומיניום מעוצבים למטבח שיתאימו לאווירה. בישראל, המטבח, הינו חלק מהסלון ופינת האוכל, כך שהתקנה של חלונות מעוצבים עשויה להוסיף ליוקרה לאור טבעי שיגיע מחוץ לבית ולאווירה הרצויה. ניתן למצוא היום בארץ, שני סגנונות של חלונות, האחד, הינו עיצוב אורבני מודרני והשני עיצוב כפרי וחמים שמקנה את העיצוב שיתאים לבית בסגנון זה.   הגוונים והסגנון של חלונו אורבניים, יתאפיין בגוונים קרים, אפורים. העיצוב הכפרי, יתאפיין בסגנון טבעי יותר, חומרי גלם כמו עץ, או ברזל מגולוון אך החלון יהיה מעוצב בקשתות או יחולק לריבועים.
 
משפחת בן זקן (9)
 
 
המיקום האידיאלי של חלון אלומיניום למטבח
 
המיקום של חלונות אלומיניום מעוצבים למטבח יהיה מעל לכיור. יש לדאוג כי החלון ימוקם 10 ס"מ, מעל לכיור. אם תחליטו כי החלון ייפתח כלפי פנימה, הוא חייב להיות גבוה יותר כך שלא תהיה בעיה כאשר החלון ייגע בברז או בכיור. לרוב, יהיו שני חלונות במטבח, להקניה של מרחב ואור. חלונות בלגיים, הם העדיפים ביותר עבור מטבח, הסגנון שהם מתאים לכל סגנון הבית. ניתן להשוות לחלון הבלגי מראה כפרי או מודרני על פי טעמכם האישי. אם פעם חלונות בלגיים היו עשויים מברזל מגלוון ועבה, היום הם עשויים מאלומיניום, מה שעושה אותם קלים יותר וכן, ישנה קשת צבעים רחבה מאוד.
 
 
 
חלונות אלומיניום במראה עץ
 
יש היום סגנונות רבים של חלונות אלומיניום מעוצבים למטבח, כמו למשל צביעה מיוחדת שיקנו לחלונות האלומיניום מראה כפרי במראה של עץ. הטכנולוגיה היום, כה משוכללת שהשמיים הם הגבול. ניתן למצוא גם חלון הרמה, אשר קל יהיה לעשות בו שימוש. רבים אוהבים להשתמש באדן החלון כמקום לצמחי תבלון או פרחים, או אביזרי מטבח נוספים. יש להתאים את החלון על פי ההרגלים שלכם.כדאי כי תבחרו את הגוון הנכון של חלונות המטבח, כך שיתאימו לכל העיצוב הגוון של חוץ הבית וכמובן שאר החלונות בכל חללי הבית.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות