אחד הפרויקטים המאתגרים אשר ילוו את חייכם הוא העיצוב הביתי. מורכב ככל שזה נשמע, התהליך יכול להיות פשוט, חכם ולא מסורבל אם מתחילים בעיצוב החלונות. תכנון חלונות אלומיניום בבית היא משימה לא מורכבת, אל מאד חשובה להמשך עיצובו. הטמעה של חלונות בלגיים נכונים בבית הלקוח סוללת לו את הדרך להמשך טיפול קל ויעיל בשאר רובדי העיצוב.

היתרונות של חלון אלומיניום כחומר ייצור

לאלומיניום יתרונות רבים בחלונות שלכם. ראשית כל, הוא חומר מאד חסון למפגעי מזג אוויר. זהו חומר אל חלד אשר יכול לספק מענה גם בשעת גשם קשה או רטיבות בבוקר. החלון נשאר חדש בבית הלקוח, ללא סימנים של בלאי והתיישנות. עוד יתרון הוא היותו חומר קל משקל. בשונה מהברזל הכבד, האלומיניום נחשב פחוּת משקל, ולכן חלון מאלומיניום בממד זהה לזה של הברזל – רק מאלומיניום הוא חלון לא כבד, שניתן להטמיע גם בקירות שאינם עשויים מבטון, כמו למשל קירות גבס או פאנלים מבודדים.

חלונות אלומיניום מעוצבים

עיצוב חלונות בלגיים מאלומיניום – כך תעשו את זה נכון

בחירת העיצוב נשענת על 4 פרמטרים: דגם, ממד, צביון וסגנון. הדגם הוא עניין למקצוענים מטעם חנות החלונות, לא לכם. אתם צריכים להזמין את המומחים לבדיקה בביתכם, ועל פי מדידות שהם יערכו הם יוכלו לספק לכם מידע על הדגמים הרלוונטיים להטמעה בהם. הממד מצביע על העובי של כל נדבך בפרופיל שלכם. מומלץ לשאוף לבחור פרופיל דק כמה שיותר אם החדר מאד קטן, ופרופיל עבה כמה שיותר אם החדר מאד גדול. כך, יישמר הבאלנס העיצובי בין ממד החדר לבין הפרופיל אשר בחרתם. צביון הפרופיל מצביע האם הוא מתאים לבית כפרי או בורגני. במקרה הראשון על הפרופיל לשאוף להיות עגול או גלילי, ובמקרה השני עליו לשאוף להיות מרובע, או דו קודקודי בכל צד. סגנון העיצוב מתייחס להיותו של הבית עתיק או מודרני. בבית עתיק, מומלץ לשלב חלונות אלומיניום עם פרופילים בצבעים כמו חום, צהוב, כתום או אדום. בשונה מכך, כשהבית מודרני מומלץ לבחור פרופיל לבן, או צבע כלשהו אשר סובב לו: אופווייט, תכלת, שמנת, וכד'.

כוכב – עיצוב בהתאמה אישית של חלונות אלומיניום לבתי אב

בחברת "כוכב" מלווים אתכם בבחירת דגם החלון הנדרש, ומספקים את כל הסיוע הנדרש להטמעת עיצוב נכונה בבית עבור הפרופיל. פרופיל בלגי לחלון אלומיניום אשר נבחר כהלכה והותקן בבית מספק לו זהות עיצובית מידית המאפשרת לדייר להמשיך לגבש את הדקורציה בביתו ביתר קלות.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות