לכוכב אלומיניום מגוון רחב של פתרונות אלומיניום ייחודיים ואיכותיים, תוך דגש על שירות מעולה, מקצוענות וחדשנות. מוצרי כוכב ייחודיים ופותחו על ידנו, מיוצרים אצלנו ומורכבים ע"י הצוות המקצועי והמנוסה שלנו. תכירו את זכוכית טריפלקס, זכוכית חזקה המורכבת  משתי שכבות זכוכית מוצמדות כשביניהן יש שכבת פלסטיק המחברת ביניהן. מדובר על זכוכית בעלת יתרונות רבים:

• היא חזקה ועמידה מאד, כך שבנסיון שבירה הזכוכית הזאת רק נסדקת ובמקרים רציניים היא נשארת בחתיכה אחת ואינה מתנפצת לרסיסים. כך שכדי לשבור אותה צריך להשקיע מאמץ רב.

• זכוכית טריפלקס יכולה להיות הן שקופה והן חלבית  – למקרים בהם רוצים ליצור תחושת פרטיות בחלל, משתמשים בזכוכית חלבית (חדרי אמבטיה). יחד עם זאת, זכוכית זו מאפשרת הכנסת אור מירבית לחלל או לחדר.

• ניתן להזמין ולקבל את זכוכית הטריפלקס במידות ובהרכבים שונים. 

זכוכית טריפלקס לחלונות, ויטרינות, דלתות זכוכית או משולבת זכוכית לחדרי אמבטיות ושירותים ועוד.

DSC_08950 

 
כוכב אלומיניום ממשיכה להרחיב ולשפר את המוצרים שלנו והשירותים הייחודים שלנו. אנו מלווים את המוצר מרגע פיתוחו, דרך היצור שלו ועד שלב הגימור ומכירתו ללקוח, ומספקים ללקוח הרכבה מקצועית עם אחריות מלאה. 
אתם מוזמנים להצטרף לשורת הלקוחות הנאמנים והמרוצים של כוכב אלומיניום, לראות דוגמאות שונות וגוונים שונים של זכוכית טריפלקס ולהבין כיצד זה ישתלב בביתכם, תוך אחריות מלאה ושירות מכל הלב.
לקריאה נוספת: זכוכית מחוסמת
                         בקרו בקולקציית קירוי למשרדים – מחיצות אופן ספייס

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות