מחליפים את החלון? מתלבטים לגבי דגם החלון בבית החדש? אנו ממליצים על חלונות אלומיניום. במפתיע, ההצעה תקפה גם למי שמעוניין לגבש בביתו סגנון עיצובי עתיק המתבסס על צבעי עץ. מדוע? משום שבשונה מהעבר, טכניקות הצביעה הנוכחיות יכולות לחקות כל סגנון עיצוב, כולל סגנון עץ. אם בעבר היו הפרופילים רק צבועים בצבע חום, כיום הם מספקים גם את חיקוי העץ הנבחר, ובכך מביאים הביתה עיצוב עתיק ייחודי, כשחומר הייצור חזק, עמיד ואיכותי באופן משמעותי מכל סוג עץ בפועל.

חלונות ללא חלודה

חלונות אלומיניום מצטיינים בהיעדר חלודה על הפרופילים. גם בימי גשם חזק, החלונות יישמרו מבריקים כפי שהיו. פרופילי האלומיניום פשוט ייעודיים להצבה בחוץ, ללא חשש מריקבון או חלודה מכל סוג שהוא. חלון אלומיניום בלגי יספק לכם את כל שתצטרכו בשביל להגן על ביתכם מפני בלאי חלונות תכוף.

חלונות קלים, מתאימים גם לקירות לא עבים

פעמים רבות, כאשר מודדים מטעם חברת חלונות מגיעים לבית הלקוח, הם פוסלים דגמים העשויים להיות כבדים מדי לקיר, אם מדובר בקיר קל העשוי מפנלים מבודדים או מגבס. גם אם הבית שלכם בנוי מהחומרים הללו, חלון מאלומיניום יכולים להשתלב ללא הגבלה על גביהם. בשונה מברזל, האלומיניום הוא חומר קל, בעל צפיפות חומר נמוכה מאד.

חלונות בלגיים מעוצבים מאלומיניום

חלונות קלים לתפעול

בשל כך שהחלונות עשויים מחומרי ייצור קלים כמו זכוכית דקה ואלומיניום, הזזתם, פתיחתם וסגירתם קלה מאד. החלונות, כשהם סגורים, הם מוגנים ואקוסטיים, ולכן הקלוּת שבתפעולם אינה מורידה מאיכותם כמוצרי הגנה ובקרה על הבית.

מקסימום אפשרויות עיצוב

עבור פרופיל בלגי מאלומיניום ספציפית פותחו מיטב הדגמים המעוצבים. חלון אלומיניום ניתן לצבוע באמצעות טכניקות חדישות בשלל אופנים, החל מצבעים אשר יסייעו לכינון עיצוב מודרני, ועד צבעים חמים המיועדים לעיצוב העתיק של פעם. כשאתם עם חלונות בלגיים לצדכם, עשויים אלומיניום, אתם פורסים את מקסימום אפשרויות העיצוב לבחירתכם.

חלונות אלומיניום מותאמים אישית מחברת "כוכב"

בחברת "כוכב" תוכלו לבחור בקלות חלון בלגי מאלומיניום מותאמים אישית לביתכם. הנציגים שלנו יגיעו לבתיכם ויסייעו לכם להתאים דגמים אשר ניתן להטמיע בקירות. עבור האחרונים תוכלו לבחור עיצוב בצבע ובצורה, ואנו נתקין את הדגם בגימור אשר בחרתם.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות